Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Czekolada plastyczna jest idealna do tworzenia figurek i dekoracji ponieważ zachowuje swój kształt odrazu po uformowaniu. Czekolada z łatwością miesza się z różnorodnymi barwnikami oraz dobrze przyjmuje kolor w trakcie malowania aerografem. Przed użyciem należy delikatnie ugnieść masę w dłoniach, aby uzyskać miękką i elastyczną konsystencję. Jeśli produkt jest zbyt twardy, można go umieścić w kuchence mikrofalowej na 5-10 sekund i delikatnie podgrzać. Czekoladę należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu z dala od światła. Jeśli dłonie są zbyt ciepłe lub w pomieszczeniu panuje zbyt wysoka temperatura czekolada może się rozpuszczać . 

KOLOR: brązowy

SKŁADNIKI: biała czekolada 32% (cukier, mleko w proszku, masło kakaowe, emulgator: lecytyna sojowaa, aromat); cukier, syrop glukozowy, skrobia ziemniaczana.

OPAKOWANIE: 1 kg

Indeks: SAR-DEC002K1

Inne produkty w tej samej kategorii