Podkłady pod torty i ciasta

Zadbaj o szczegóły swoich wypieków

Stworzenie idealnego tortu okolicznościowego to podstawa udanej imprezy. Równie ważna jest jednak prezencja wypieku i to nie tylko pod względem cukrowych dekoracji. Podkłady pod torty i ciasta mają nie tylko wymiar ozdobny, ale i praktyczny. Odpowiednio dobrane stabilizują wypiek, zwłaszcza w kulminacyjnym punkcie przyjęcia, kiedy goście mają zjeść go ze smakiem i przyjemnością.

Podkłady pod tort piętrowy i wiele innych

W naszym salonie internetowym można zapoznać się z ofertą wysokiej jakości produktów, które będą doskonale spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Poza klasycznymi, okrągłymi podkładami w kolorze złota, oferujemy również:

  • niebieskie;
  • różowe;
  • fioletowe;
  • czarne;
  • białe;
  • holograficzne.

Niektóre z nich mają specjalnie ząbkowane brzegi imitujące koronkę, dzięki czemu nadają wypiekom elegancki charakter.

Tort piętrowy charakteryzuje się dość dużą wagą, dlatego wymaga specjalnych akcesoriów pomagających w jego transporcie i przechowywaniu. Podkład do tortu piętrowego musi być więc odpowiednio gruby i wytrzymały, a także odporny na wilgoć. W naszym asortymencie oferujemy dwustronne podkłady pod tort piętrowy w kilku wariantach, jeśli chodzi o wielkość. Najbardziej wytrzymałe podkłady zniosą ciężar nawet 10 kilogramów, a więc średnią wagę tortu weselnego.

Podkład pod tort i ciasta – tajemnica jego popularności

Tego rodzaju tekturowe podkładki powleczone są przeważnie dodatkową ochronną, ale i ozdobną folią. Warstwa wierzchnia takiej folii wykazuje dużą odporność na zabrudzenia i wilgoć.

Podkładki pod ciasta cieszą się dużą popularnością wśród organizatorów imprez, ponieważ eliminują konieczność wykorzystania dodatkowego talerza czy patery do serwowania deseru. Z powodzeniem możesz wykorzystać podkładkę do krojenia urodzinowego tortu na mniejsze porcje. Jeżeli ze względów dekoracyjnych chcesz ukryć podkład i wyeksponować sam wypiek, możesz zamaskować boki tektury, dekorując je na przykład wstążką czy tasiemką.

Dwustronne podkłady pod ciasta – co to takiego?

To idealne rozwiązanie do tortów piętrowych. W ich wnętrzu zwykle znajduje się specjalny wspornik, którego zadaniem jest stabilizacja cukierniczej konstrukcji. Dwustronne podkłady pod tort piętrowy mają powłokę z eleganckiej folii i mogą zostać wykorzystane między poszczególnymi poziomami tortu, zapobiegając ich sklejaniu się. Produkty, które oferujemy, mają otwór na wspornik i występują w czterech rozmiarach – o średnicy:

  • 20 cm;
  • 16 cm;
  • 12 cm;
  • 9 cm.

Podkłady cukiernicze to nie tylko domena tortów

Nasz sklep stworzyliśmy z myślą o klientach, dla których gotowanie i pieczenie jest zajęciem zawodowym, ale również dla amatorów słodkich wypieków. W tej kategorii znajdziesz więc także specjalne podkłady na inne słodycze niż tort. Chcesz się wyróżnić jako dobry gospodarz? Przynieś gościom muffinki, rogaliki, ciastka i szereg innych wypieków na eleganckim podkładzie imitującym tacę. Zrób zakupy w The Cakes i nie martw się o bezpieczeństwo swoich słodkich deserów.