Dostawa

 

Jeśli w Twoim koszyku właśnie znalazły się produkty o łącznej wartości co najmniej 100 zł, Twoje zamówienie wyślemy bezpłatnie do Paczkomatu InPost.

Przy zakupach za kwotę minimum 300 zł gwarantujemy darmową dostawę również za pośrednictwem kuriera DPD.

 

Dbamy o dostawę zamówień w nienaruszonym stanie, dlatego ze względu na masę lub gabaryt niektórych produktów, ich dostawa nie jest dostępna we wszystkich opcjach wysyłki.

 

 

Kurier DPD

Koszt - przedpłata: 16,90 złotych, pobranie: 19,90 złotych (niezależnie od ilości zamówionych produktów)

Czas dostawy - 1 dzień roboczy

 

Najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia. Aby kurier mógł dostarczyć przesyłkę, wymagana jest obecność osoby upoważnionej do odbioru paczki pod adresem dostawy. W przypadku nieobecności adresata przesyłkę można odebrać osobiście z punktu odbioru DPD bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. W celu potwierdzenia godziny dostawy prosimy o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. Brak kontaktu telefonicznego ze strony kuriera lub pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie www.dpd.com.pl można odszukać numery telefonów do punktów informacji oraz na bieżąco śledzić losy przesyłki.

 

Paczkomaty InPost

Koszt - przedpłata: 12,90 złotych, pobranie: 14,90 złotych

Czas dostawy - 1-2 dni robocze

 

Z Paczkomatu InPost paczkę można odebrać o dowolnej porze w ciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia dostarczenia jej do Paczkomatu. Niektóre produkty ze względu na wagę i gabaryt nie mieszczą się do największej łuzy Paczkomatu i mają wyłączoną możliwość tej formy wysyłki. W okresach wzmożonych nadań przesyłek, w przypadku przepełnienia wybranego Paczkomatu, paczka może zostać przekierowana do innego, najbliżej położonego Paczkomatu. Jeśli przy odbiorze stwierdzisz uszkodzenie przesyłki, fakt ten należy od razu zgłosić na ekranie Paczkomatu.

 

Kurier InPost

Koszt - przedpłata: 13,90 złotych, pobranie: 15,90 złotych

Czas dostawy -  1-2 dni robocze

 

Kurier InPost dostarczy Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe. Dostawa bezpośrednio na adres podany w zamówieniu. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy w miejscu doręczenia, będzie można odebrać osobiście w punkcie InPost bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

 

ORLEN Paczka

Koszt - przedpłata: 8,90 złotych

Czas dostawy - 1-2 dni robocze

 

Usługa "ORLEN Paczka" umożliwia odbiór przesyłki w dowolnym spośród ponad 6000 punktów odbioru na terenie całego kraju. Czas dostarczenia przesyłki to 1-2 dni robocze. Do odbioru paczki konieczny jest kod odbioru, wysyłany w wiadomości SMS na numer podany podczas składania zamówienia. Drogę swojej paczki możesz śledzić online. Termin na odebranie paczki to 5 dni roboczych. Po tym czasie paczka zostaje zwrócona do nadawcy.