O nas

 

W The Cakes chcemy Was zaprosić do świata pachnącego świeżo upieczonym ciastem drożdżowym. Jesteśmy sklepem cukierniczym zajmującym się sprzedażą artykułów niezbędnych do kreatywnego tworzenia wypieków i wyrobów cukierniczych.

 

W The Cakes każdy z pasjonatów pieczenia zaopatrzy się w produkty, dzięki którym jego cukiernicze dzieła będą smakować i wyglądać niepowtarzalnie. Wśród artykułów w naszej ofercie znajdziecie Państwo formy do pieczenia, wykrawaczki, barwniki do mas lukrowych, aromaty do ciasta, cukiernicze masy plastyczne oraz różnego rodzaju jadalne dekoracje i ozdoby. Oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych marek, najlepszej jakości, funkcjonujących wiele lat na rynku. W The Cakes zaopatrzycie się między innymi w najlepsze barwniki marki Wilton, masy plastyczne Modecor i Saracino, pisaki jadalne i wykrawaczki Decora, a także najbardziej popularne kakao, drożdże czy aromaty Dr Oetker.

 

Każdy z naszych produktów posiada wymagane atesty i jest bezpieczny w użyciu. Wszystkie z nich oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy także błyskawiczną dostawę. Jeśli tylko macie Państwo jakiejkolwiek pytania dotyczące naszej działalności lub naszych produktów, chętnie służymy pomocą!