Forma regulowana, rant do tortu - KuchPol - okrągła, 12 cm

 • 31,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Forma regulowana, rant do tortu - KuchPol - okrągła, 12 cm

Forma regulowana, rant do tortu - KuchPol - okrągła, 12 cm

Symbol: KUCH-FREGO12

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Wysokiej jakości, regulowana, okrągła forma służy do pieczenia ciast, tortów oraz biszkoptów. Taka opaska jest niezwykle pomocna przy przygotowywaniu wypieków z dodatkami. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest stabilna oraz łatwa do wyczyszczenia. Do formy dołączone są 2 spinki.

Jeśli domowe wypieki to twoje hobby i masz wobec siebie wysokie wymagania, stalowa opaska marki Kuchpol to produkt idealny dla Ciebie. Za jej pomocą uformujesz właściwie dowolny kształt okolicznościowego tortu. Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi pozostawisz powierzchnię ciasta idealnie gładką. Będzie to dużym ułatwieniem na kolejnym etapie pracy – przy powlekaniu biszkoptu fondantem lub masą cukrową, a także dodawaniu mniejszych elementów ozdobnych.

Do zastosowania rantu podczas pieczenia potrzebujesz dodatkowo papieru do pieczenia i trwałego podkładu pod ciasto. W tym celu możesz wykorzystać np. wielorazową matę z teflonu. Dzięki spinkom dołączonym do formy możesz regulować średnicę ciasta w dowolny sposób. W przypadku opaski o wysokości 12 cm zakres regulacji wynosi od 17 do 30 cm.

Wszystkie ranty marki Kuchpol charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Nie musisz obawiać się o zniekształcenia stali pod wpływem działania wysokiej temperatury. Co więcej, bez przeszkód możesz myć formę zarówno w zmywarce, jak i ręcznie, z użyciem standardowych detergentów. Regulowany, okrągły rant do tortu sprawi, że w swojej kuchni stworzysz słodkie cuda jeszcze sprawniej i szybciej!

KOLOR: srebrny

WYSOKOŚĆ: 12 cm

ZAKRES REGULACJI: 17 - 30 cm

PRODUCENT: Kuchpol

SYMBOL: KUCH-FREGO12

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Forma regulowana, rant do tortu z podziałką - KuchPol - prostokątna, 15 cm

  48,00 zł

  Brak w magazynie

 • Rant perforowany do tarty - Kuchpol - 26 cm

  27,00 zł

  Brak w magazynie

 • Forma regulowana do tortu - Kuchpol - okrągła, 8 cm

  18,00 zł

  Brak w magazynie

 • Rant perforowany do tarty - Kuchpol - 12 cm

  15,00 zł

  Brak w magazynie

 • Zestaw form do ciasta - Kuchpol - 3 szt.

  45,00 zł

  Brak w magazynie