Masa cukrowa do modelowania figurek - Saracino - biała, 250 g

  • 15,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Masa cukrowa do modelowania figurek - Saracino - biała, 250 g

Masa cukrowa do modelowania figurek - Saracino - biała, 250 g

Symbol: SAR-DEC005K025

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Masa cukrowa Saracino to wysokiej jakości produkt uznawany na całym świecie i polecany przez czołowych włoskich dekoratorów takich jak Mary Torte (Mary Presicci), Le Belle Aurore czy Silvia Mancini. Masa Saracino służy do wykonywania figurek, ozdób i kwiatów, a jej wyjątkowe właściwości ułatwiają tworzenie najbardziej szczegółowych postaci. Masa zawiera tłuszcz kakaowy, który zapobiega szybkiemu wysychaniu masy, co pozwala na długotrwałe formowanie i poprawki tworzonych figurek. Dodatek tego składnika sprawia także, że masa jest bardzo plastyczna i elastyczna. W przypadku problemów z formowaniem masy należy ją podgrzać przez kilka sekund w mikrofalówce. Można z niej wycinać dowolne kształty za pomocą wykrawaczek i foremek. Masa została wyprodukowana bez użycia oleju palmowego oraz jest bezglutenowa.

Włoska masa Saracino to produkt odpowiedni zarówno dla amatorów cukiernictwa, jak i osób zawodowo zajmujących się wypiekami. Choć marka posiada w swoim asortymencie różne gotowe odcienie masy cukrowej do modelowania figurek, kolor biały daje Ci najwięcej możliwości dekoracyjnych – ograniczać je może jedynie wyobraźnia. Tworząc postacie z białej masy od Saracino, na kolejnym etapie możesz wykorzystać takie akcesoria, jak farby spożywcze czy jadalne pisaki. W ten sposób sprawisz, że figurki cukrowe na Twoich wypiekach będą w 100% oryginalne.

Lepienie cukrowych postaci z wykorzystaniem gotowej masy to prawdziwa przyjemność, ale i dobra zabawa. Produkt ten ma przyjemny zapach, a więc dodatkowo oddziałuje na zmysły i wyobraźnię cukiernika. Po uformowaniu dowolnego kształtu figurki należy odłożyć do czasu całkowitego stwardnienia, po czym przyozdobić, a następnie umieścić na torcie.

Czy może być coś prostszego? Masa cukrowa Saracino pomoże ci osiągnąć mistrzowski poziom w dekoracji wypieków.

KOLOR: biały

SKŁADNIKI: cukier 42%, skrobia ziemniaczana, syrop glukozowy, masło kakaowe, skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca: E466, aromat (nie zawiera E171)

OPAKOWANIE: 250 g

PRODUCENT: Saracino

SYMBOL: SAR-DEC005K025

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Wyprzedaż

    Masa cukrowa do modelowania figurek - Saracino - żółta, 1 kg

    49,00 zł 45,00 zł